شیشه دوجداره

مرکز شیشه دو جداره دوجداره

شیشه دو جداره شیشه دوجداره در سراسر ایران تلفن:03116636772

شیشه هادی حرارت است:شیشه دو جداره انتخاب کنید

به علت گرانی و اثرات نامطلوب زیست محیطی سوختهای فسیلی ،صرفه جویی انرژی امری مهم است.با توجه به این که شیشه هادی حرارت است بنابراین پنجره ها ضعیفت ترین نقطعه ساختمان از نظر انتقال حرارت محسوب می شوند .بنابراین مشکل اصلی مهندسین در طراحی ساختمان آن است که در فصل گرما مانع ورود گرما به داخل ساختمان شده و در فصل سرما مانع از خروج گرما از داخل ساختمان به بیرون شوند . به منظور جبران این وضعیت شیشه های یک جداره ، اقدامات گوناگونی می توان انجام داد که مهمترین آن نصب شیشه دوجداره است.

صرفه جویی انرژی شیشه دو جداره = 1متر مربع شیشه دو جداره * ۴۰ متر مکعب گاز


همچنین به کار گیری شیشه های دوجداره ، باعث کاهش صدا و آلودگی صوتی به میزان قابل توجه ، میگردد.

شیشه دوجداره از پیوستن دو شیشه موازی با هم تشکیل شده که در میان آنها هوا یا گاز عایق قرار میگیرد. شکل بالا شیوه ساخت شیشه دو جداره را نشان میدهد.

شیشه محمدی متناسب با وضعیت جغرافیایی و آب و هوایی محل احداث ساختمان ، انواع شیشه های دوجداره عایق صوت و حرارت را با شکلهای متنوع  از قبیل چند ضلعی ، دایره ، نیم دایره ، قوس دار و غیره طراحی و به شرح ذیل تولید می نماید.


  • شیشه دو جداره ساده
  • شیشه دو جداره رفلکتیو(به منظور کنترل میزان عبورنور و انرژی به داخل ساختمان )
  • شیشه دوجداره طلق دار(به منظور افزایش ایمنی در برابر خطرات زلزله و سرقت ، از ورود اشعه مضر UV خورشید به داخل ساختمان )
  • شیشه دو جداره سکوریت
    (به منظور افزایش مقاومت شیشه در مقابل ضربه و شوک حرارتی و کاهش خطرات ناشی از شکست و سقوط شیشه از ارتفاع )
ترکیبی از شیشه های فوق الذکرشیشه نشکن محمدی ، شیشه های دو جداره عایق حرارت و صوت را به کارگیری مواد اولیه و 5 سال ضمانت کیفیت مطابق با استاندارد عرضه می نماید.
+ نوشته شده در  ساعت   توسط شیشه دو جداره  | 

شیشه دو جداره

شیشه دو جداره از دولایه شیشه، جدا کننده آلومینیومی ، گاز پرکننده ، چسب های اولیه و ثانويه و رطوبت گیر تشکیل می شود. با انتخاب صحیح نوع شیشه برای هرلایه می توان از ويژگیهای انواع شیشه بطور همزمان استفاده کرد.

1) هريک از جداره های شیشه در شیشه دو جداره می تواند معمولی ، سکوریت ، نیمه سکوریت ، پوشش دار ، لمینت و یا اسپندرال با ضخامت های متفاوت باشد.

2) دوجداره شیشه توسط یک جداکننده آلومینیومی حاوی مواد رطوبت گیر از همدیگر جدا می شوند. این مجموعه به وسیله دو نوع چسب مخصوص به یکدیگر متصل شده و آب بندی می شود.

3) چسب اولیه

4) چسب ثانویه


موارد کاربرد:

    » پنجره ها
    » نمای ساختمان (Curtain Wall)
    » انواع ويترين فروشگاهها
    » سقفهای شیشه ای

+ نوشته شده در  ساعت   توسط شیشه دو جداره  | 

باورهای نادرست درباره شیشه های دوجداره

1) وجود خلاء در حد فاصل جداره ها :
باوری نادرست که ار نظر علمی هم ممکن نیست . زيرا تفاوت فشار گاز بین دوجداره وفضای بیرون موجب تاب برداشتن شیشه می شود، همچنین اگر فشار گاز بین دو شیشه از فشار هوای بیرون بیشتر باشد نیز، شیشه تاب برمیدارد .
2) اگر گاز آرگون مابین جداره ها تزريق شود ،در سطح شیشه عرق به وجود نمی آید :
تاثیر واقعی گاز آرگون کاهش اتلاف انرژی از طريق رسانش است .زيرا ضريب انتقال حرارتی گازهای خنثی و سنگین تر از هوا ، پائین تر است . بنابراین انتقال حرارت در چنین شیشه دو جداره ای کمتراست .بطور کلی با دوجداره کردن اصولی و استفاده از چسب های اولیه و ثانويه به صورت اتوماتیک که امکان نفوذ هوا را به محفظه بین دوجداره سد کند ، احتمال تعرق شیشه دوجداره فوق العاده ضعیف می شود . شاید منشاء این باور را بتوان به تولیدات کارگاهی دستی نسبت داد که عموما در آن ها امکان دوجداره سازی به شیوه اصولی و تزريق گاز های خنثی و آب بندی مناسب وجود ندارد . در واقع آنچه که موجب میشود در شیشه های دوجداره ای که به صورت اتوماتیک تولید می شود تعرق در سطح شیشه صورت نگیرد وجود مواد رطوبت گیری است که درون Spacer یا فاصله انداز قرار دارد. امکان استفاده از مواد رطوبت­گیر در شیشه­ های دوجداره ای که به صورت دستی تولید میشود، وجود ندارد. همچنین آب بندی کامل شیشه نیز به صورت دستی میسر نمیباشد.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط شیشه دو جداره  | 

فروش شیشه دو جداره

فروش شیشه دو جداره با شرایط عالی به سراسر ایران

تلفن:03116636772


+ نوشته شده در  ساعت   توسط شیشه دو جداره  | 

ماشین آلات خط تولید شیشه دوجداره

ماشین آلات خط تولید شیشه دوجداره
دستگاه چسب پلی سولفاید
دستگاه چسب هاتملت
میز برش دیجیتال
دستگاه شستشوی شیشه
میز پرس حرارتی

ماشین آلات خط تولید شیشه دوجداره

یکسال گارانتی ماشین آلات شیشه دوجداره
نصب و آموزش رایگان در محل واحد تولیدی شیشه دوجداره شما
ارایه رایگان مشاوره در زمینه شیوه بازاریابی و فروش محصولات تولیدی شیشه دوجداره شما

خدمات پس از فروش شیشه دوجداره 

فروش شیشه دوجداره

فروش شیشه دوجداره

تلفن:03116636772

+ نوشته شده در  ساعت   توسط شیشه دو جداره  | 

روش تولید شیشه دوجداره،دو جداره

تولید شیشه دوجداره به دو روش امکان پذیر می باشد

1 - در این روش از اسپیسر آلومینیومی به عنوان فاصله دهنده دو شیشه استفاده می شود که این اسپیسر با استفاده از چسب بین دوجداره شیشه نصب می شود برای این منظور شما علاوه بر دستگاه شستشو به برش اسپیسر , دستگاه رطوبت گیر , میز گردان و دستگاه چسب نیاز خواهید داشت.

در این روش شیشه دوجداره با قیمت مناسب تری نسبت به دیگر روش ها تولید می شود

2 - روش جدیدتر استفاده از اسپیسر های حرارتی با عنوان ترو اسپیسر می باشد در این روش علاوه بر دستگاه شستشو تنها یک عدد میز پرس حرارتی مورد نیاز می باشد با استفاده از این میز پرس حرارتی تمام کارهای لازم جهت دو جداره کردن شیشه , پس از برش و شستشو برای شما انجام میشود.

در این روش از چسب برای دو جداره کردن شیشه استفاده نمی شود به همین دلیل شیشه دوجداره تمیز تر و ساده تر تولید می گردد. علاوه بر این به خاطر استفاده نکردن از فلز به عنوان جدا کننده دو شیشه از لحاظ حرارتی شیشه عایق تر می باشد.

از مزایای دیگر این روش می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- تولید سریعتر شیشه دو جداره ( تولید یک شیشه در کسری از دقیقه )

- نیاز به کارگر کمتر

- ضایعات کمتر اسپیسر

- امکان استفاده از شیشه دوجداره بلافاصله پس از تولید

- تولید شیشه های دایره ای و حلالی بدون نیاز به دستگاه های خاص

شیشه دوجداره

شیشه دو جداره

مرکز تولید شیشه دوجداره

فروش شیشه دوجداره

+ نوشته شده در  ساعت   توسط شیشه دو جداره  | 

دیوار شیشه ای دوجداره و استفاده بهینه از انرژی

امروزه توجه بسیاری از کارشناسان به سوی مسائل مربوط به رفاه و آسایش شهروندان و همچنین کاهش هزینه های پرداختی انرژی معطوف شده است. در این راه اخیرا در اروپا دیوار هایی ساخته می شود که از جنس شیشه است. این دیوارها دوجداره هستند. این دیواره ها به گونه ای ساخته شده اند که هوا در فضای مابین دو شیشه جریان پویا دارد. ساخت این دیوارها مهر تاییدی بر ساخت دیوارهای نوین در معماری امروز است.
دیوارهای حایل دوجداره نسل جدیدی از سیستم های گرماساز، تهویه هوا و سرماساز است که سیستم تعدیل کننده دما را که تا پیش از این در بخش مرکزی درونی خانه نصب می شد امروزه به پیرامون خانه انتقال داده است.

فرضیه ساخت این دیوار ها بسیار آسان بوده و با توجه به سیستم های تهویه هوا که قبلا رایج بوده و ناکارآمد نشان داده است؛ معماران و مهندسین را به فکر واداشته است که بر روی مسایل مربوط به کنترل حرارتی متمرکز شوند. این طرح مشابه "پنجره های مونتیسلو" که توسط "توماس جفرسون" طراحی شده است می باشد؛ بدین ترتیب که هوا تمیز و تازه به سطح پایینی آورده می شوند و پس از جذب آلودگی ها و گرما به بلا می رود.مهم ترین تحول تکنیکی که این تولیدات پدید می آورند این است که این سیستم ها همگام با الگوهای معماری نوین بصورت کنترل و نظارت اتوماسیون پیش می رود. این کنترل ها احتمالا جوابگوی نیاز بشر امروز خواهد بود. کارشناسان اینطور برآورد کرده اند که این قبیل دیوارها نقش تولید دوباره انرژی را بر عهده دارند و به واژه "فرانمایی زیست محیطی" معنا می بخشد. سیستم این دیوارها به نحوی است که تمام ابعاد مثبت زیست محیطی را در خود دارد.سازندگان این دیوارها متخصصانی از کشور آلمان بوده اند که هدف اصلی آنها حفاظت از محیط زیست بوده است. در این دیوارها برای کنترل نور خورشید یک ورقه آلمینیومی سوراخدار با عرض 30 سانتی متر در فضای بین دو لایه شیشه ای دیوار قرار داده می شود. سوراخ های این ورقه آلمینیومی برای این است که بدون نیاز به نور زیاد و همچنین با حداقل نور خورشید بتوان از داخل نمای بیرون را دید. سایه سوراخ های موجود در این ورقه آلمینیومی بر روی بخش انتهایی ساختمان که از این دیوار ها در آن استفاده نمی شود، می افتد. بنابراین در هر دوقسمت انعکاس نور خورشید باعث پدید آمدن گرمای مضاعف در ساختمان نمی شود.در بین دو جدار شیشه ای هوا جریان دارد و همین امر باعث کنترل انتقال حرارتی می شود. ورقه آلمینیومی دو لایه متفاوت هوا را از هم جدا می کند. لایه بیرونی توسط نور خوشید گرم می شود و به بالا می رود و از سمت سمت پشت بام از بین دوجدار خارج می شود و هوای پاک و تمیز وارد می شود. 

تلفن:03116636772

+ نوشته شده در  ساعت   توسط شیشه دو جداره  |